Taba Türk - Amerikan İşadamları Derneği
English
 
  Ana Sayfa
  Taba Hakkında
  Yönetim Kurulu
  Başkanın Mesajı
  Online Dergi
  Üyeler
  Hizmetler
  Yayınlar
  Eleman Arayanlar

 
CV Bankası
İş Olanakları
Duyurular
 
 
 
 
  Etkinlikler / Haberler


Geri Dön

 Açık Platform

1.Ingilterede Sheffield Hallam Universitesi ile olan anlasmamız geregi Turkıyeden 3-6 ay yada 1 yıllık ingilizce egitimi almak isteyen kisileri bu kurslara gönderebiliyoruz. İsdamlarımızı ailelerini,cocuklarını ve dostlarını Londra da Turkce bilen elemanlarımız ile karsılayıp okula kadar bizim nezaretimizde götürüyoruz.

2.Is adamlarımız,aile efradı ve is yerleri özel güvenlik egitimi:
Bu egitim bilinenlerden tamamen farklı bir egitimdir.kadroda yabancı uzman kisilerde bulunmaktadır.

egitim konularından bazıları:
silah kullanma,atıs teknigi ve kendini koruma(lazerli ve gece atısı dahil) beden dili kullanılarak saldırgan ve teröristin teshisi. Gizli dinleme terör olaylarında kullanılan patlayıcı maddelerin tanımı araclı koruma,konutta ve is yerinde koruma takip,pusu, ve takip ve pusudan kurtulma rehin olaylarında sorgulama ve sorgulamaya mukavemet ilk yardım. Ayrıca ev ve isyerlerinin fiziki güvenlik testi(dinleme cihazı olup olmadıgı), telefon ve faxlara kripto cihazlarının takılması bilgisayar güvenliği(bizim sisteme kesinlikle hacker ler giremiyor).

Bu konularda bilgi almak isteyen üyelerimize uzman arkadaslarımızı göndererek mülakat yapıyoruz ve yerinde ihtiyacları tesbit ediyoruz.(mülakatlarımız ücretsizdir). Tekrar sevgi saygılar sunarım.


Huseyin Erim

telefon:(312)441 25 78
Fax :(312)441 25 30
Cep :0532 258 08 18


Copyright © 2000-2022 TABA Tüm Hakları Saklıdır.